Kpss Park 2016


İlk defa 2 yıl önce yayınlanan KpssPark, Kpss yarışması uygulamasıyla birlikte 90 binden fazla kişi tarafından kullanılmıştır. Önceki uygulamalarımızdaki eksikliklerin giderildiği ve yazılım alt yapısı değişen KpssPark büyük değişikliklerle karşınızda.

-Çevrimdışı: KpssPark çevrimdışı çalışabilme özelliğine sahiptir. Uygulamaya eklenen her soru ve not siz internete bağlandığınız anda yüklenmesi için size hatırlatılır. Yeni eklenen soru ve notlar sayesinde sürekli güncellenen ve genişleyen bir uygulamaya sahip olursunuz.
 
-Aşamalı Testler: Aşamalı yapı kullanıcılardan zamanla yarışarak hedeflenen sayıda doğru yapmasını ister. İlerleyen aşamalarda hedeflenen doğru sayısı artar ve süre azalır. Yeni sorular eklendikçe, yeni aşamalar otomatik olarak yüklenmiş olur..
 
-Notlar: Her ders ile ilgili önemli notlar bu bölümde bulunur. Notlar küçük renkli yapışkan kağıtlar(post-it) gibi hazırlanmıştır. Notlar arasında geçiş yapmak için okumuş olduğunuz notu sola doğru sürükleyin, öncekilere bakmak için ise tam tersini yapın.
 
-Soru Gönder: Bizlere kpsspark@gmail.com ya da uygulamada bulunan soru gönder formu üzerinden sorular gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz sorunun altında isminizin yazmasını isterseniz, belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca önemli gördüğünüz notları da gönderebilirsiniz.
 
-Sayaç: Sınava kaç gün kaldığını anında görmek için sayaç menüsüne tıklamanız yeterlidir. 
2016 KPSS Lisans, KPSS Alan, KPSS ÖABT ( Öğretmenlik Alan Bilgisi ) ve KPSS Ön Lisans sınavlarına kaç gün kaldığı gösterilmektedir.
 
-Sözlükler: KpssPark tarafından hazırlanmış Tarih ve Vatandaşlık sözlüklerimize bu menüden ulaşabilirsiniz.
 
-KpssPark: Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Instagram sayfamızda soru ve not paylaşımları yapılmaktadır.
Instagram: https://www.instagram.com/kpsspark
Facebook: https://www.facebook.com/kpsspark
 
Sorular ve Notlar Tarih, Coğrafya, Vatandaşlık, Güncel Bilgiler, Matematik ve Türkçe olmak üzere tüm KPSS derslerini içerir.
 
KpssPark yeni yüzüyle sizlerle...

Proje Bilgileri

Uygulama Resimleri